Witamy w naszym sklepie internetowym

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie, które obecnie można znaleźć na rynkuDostępność : W magazynie


160 zł

Nowoczesne potrójne mocowanie to pewność, że urządzenie zawieszone jest w sposób stabilny, a przesuwanie się podpórki na krześle jest po prostu niemożliwe. Składająca...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Nowoczesne potrójne mocowanie to pewność, że urządzenie zawieszone jest w sposób stabilny, a przesuwanie się podpórki na krześle jest po prostu niemożliwe.

Składająca się z trzech części poduszka w odcinku lędźwiowym kręgosłupa gwarantuje jego solidne podparcie, a jednocześnie sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Wypełnienie wykonane z pianki pamięciowej z łatwością dopasowuje się do kształtu pleców.

Powłoka antybakteryjna MICROBAN skutecznie uniemożliwia rozwój wpływających negatywnie na urządzenie bakterii, które mogą prowadzić do powstawania odbarwień oraz pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Do tego wszystkiego dochodzi wyjątkowo prosty montaż.

Trzeba tylko umieścić podpórkę na fotelu, pamiętając o tym, że musi ona znaleźć się na wysokości pleców, a następnie zapiąć paski mocujące. Urządzenie posiada certyfikat organizacji FIRA, która działa od 1949 roku. Jest ona autorem wielu metod testowania zarówno mebli, jak i rozmaitych akcesoriów. Certyfikat organizacji FIRA to pewność, że produkt jest zgodny z zasadami ergonomii.